Urban Wedding – co to właściwie jest?

No właśnie, pojęcie “Urban Wedding” brzmi dość tajemniczo. Pozwólcie jednak, że w kilku zdaniach je Wam wyjaśnię.

Jak w każdej branży, tak samo i w branży ślubno – weselnej, zmieniają się trendy oraz moda. To, co kiedyś podobało się Waszym dziadkom czy rodzicom, niekoniecznie musi podobać się Wam. I tak też jest z tradycjami i obyczajami weselnymi.

Przede wszystkim tyczy się to muzyki na weselu. Coraz częściej zdarza mi się prowadzić wesela, na których goście nie życzą sobie tradycyjnych weselnych hitów typu Sławomir, Zenek itp.

Na takich weselach króluje dobrze wyselekcjonowana muzyka, nie brakuje nieśmiertelnych wykonawców oraz przebojów. Nie każde wesele musi kojarzyć się z wiejskim kiczem, balonikami, czy też PRL-em. Czasy się zmieniają, zmieniają się także trendy. Nie jest powiedziane, że wesele to tylko muzyka biesiadna, czy też disco-polo.

Urban Wedding

Urban Wedding – współczesne podejście do tematu wesela

Muzyka to bardzo szeroki temat. Prowadziłem wesela, gdzie nie było pierwszego tańca, podziękowań dla rodziców, zabaw w kółeczku oraz oczepin. Ale były za to największe światowe przeboje, dobra muzyka i świetna zabawa oraz parkiet pełen roztańczonych ludzi. Niektórym może się to wydawać niemożliwe… a jednak.

Moi klienci to pary, którym zależy na wysokiej jakości świadczonych usług. Na konferansjerskim prowadzeniu wesela, bez żenujących i obraźliwych tekstów, czy pijackiego bełkotu.

Dj Łysy to przede wszystkim kulturalny i trzeźwy prowadzący, bardzo dobrze znający się na muzyce i na swojej pracy. To dj, który potrafi słuchać swoich klientów i doradzić, jeżeli trzeba.

Ale nigdy nie narzucam mojego stylu czy muzyki. To Wy decydujecie, jaki repertuar ma królować na Waszym weselu, jaki styl i jaka muzyka. Urban Wedding to po prostu współczesne wesele. Nowoczesne, na wysokim poziomie, z profesjonalnym prowadzącym, z rewelacyjnymi przebojami, bez żenujących zabaw i podtekstów.

Jeżeli jednak chcecie, aby Wasze wesele było utrzymane i poprowadzone tradycyjnie, to oczywiście zgodnie z tym, co napisałem wcześniej, Wy decydujecie, jaki charakter ma mieć Wasze wesele. Ja się tym zajmę najlepiej, jak tylko potrafię i dostosuję do Waszych wymagań.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...