Ciężki dym na wesele – taniec w chmurach

Każda Młoda Para pragnie, aby ich pierwszy taniec był wyjątkowy. W tym może doskonale pomóc wytwornica produkująca ciężki dym na wesele, który unosi się nad parkietem do wysokości kolan. Efekt, jaki powstaje poprzez zanurzenie suchego lodu w gorącej wodzie, sprawia, że pierwszy taniec wygląda jak taniec w chmurach.

Oferowana usługa to gęsty, biały ciężki dym, który nie ma zapachu i nie unosi się zbyt wysoko. Ciężki dym na wesele podczas pierwszego tańca daje nietuzinkowy efekt unoszenia się Młodej Pary w śnieżnobiałych chmurach. Dym snuje się delikatnie nad ziemią, stwarzając atmosferę pełną uroku, tajemniczości, a zarazem romantyczności oraz jest bardzo efektowny. Dym sprawi, że będziecie mogli poczuć się jak w bajce, tańcząc w chmurach.

Ciężki dym na wesele

Taniec w chmurach jest idealny dla par, które świetnie dają sobie radę na parkiecie, jak i również dla tych, którym przychodzi to trudniej. Dym zasłoni małe wpadki i ukryje niedoskonałości w tańcu, odsłoni natomiast to, co najważniejsze, czyli szczęście na twarzach Młodej Pary. Fotograf będzie miał niepowtarzalną okazję do zrobienia niebanalnych zdjęć podczas tańca, a zaproszeni goście będą oczarowani Waszym występem.

Taniec w chmurach wesele

Ciężki dym na wesele to prosty sposób na taniec w chmurach na ziemskim parkiecie

Efekty, jakie wykorzystanie ciężkiego dymu daje na zdjęciach i filmach, są niesamowite. Jeszcze przez wiele lat będziecie oglądać materiały z wesela w towarzystwie bliskich i wspólnie podziwiać Wasz taniec w chmurach. Jest to obecnie dość popularna atrakcja na weselach, jednak wciąż nie wszędzie można ją spotkać. Dzięki temu Wasza impreza zyska oryginalności i świeżości. Ciężki dym na wesele nadaje się dla każdej Pary Młodej – i dla tej, która chce być modna i dla szukających czegoś ciekawego.

Ciężki dym i taniec w chmurach

Jeśli więc chcecie poczuć się na weselu niczym na niebiańskim spacerze, wystarczy zgłosić się do nas. Dostarczymy wszystko, co potrzebne, dbając o najwyższą jakość usługi. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i rezerwacji wytwornicy ciężkiego dymu.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...