DJ Łysy Team – Nasza Ekipa

Przez wszystkie lata mojej pracy, zbudowałem swoją markę oraz znaczącą pozycję na rynku. Staram się także cały czas podnosić poprzeczkę oraz doskonalić swój warsztat. Szukam nowych inspiracji, a także rozwiązań, aby do mojej pracy nie wdarła się rutyna, nuda oraz monotonia. Znacznie wzrosła ilość klientów, a co za tym idzie, także zleceń. W związku z tym postanowiłem stworzyć „DJ Łysy Team”.

Nie miałem z tym większego problemu, ponieważ od wielu już lat w mojej działalności pomagają mi moi dobrzy koledzy. To również ludzie, którzy tak jak ja, łączą pasję z pracą. To DJe, którzy profesjonalnie zajmują się prowadzeniem wesel oraz eventów. Od kilkunastu lat, tak jak ja, prowadzą imprezy w Zakopanem, Nowym Targu, czyli ogólnie na Podhalu. Rewelacyjnie znają się na muzyce, a ich praca jest także na wysokim poziomie. To dzięki nim klient zawsze może liczyć na usługi najwyższej jakości.

DJ Łysy Team - Logo

Kilka słów o DJ Łysy Team

Jesteśmy grupą doświadczonych DJów, ludzi z pasją i profesjonalnym podejściem do swojej pracy i klienta.

Prowadzeniem wesel oraz różnego rodzaju imprez zajmujemy się od wielu lat, niektórzy z nas prowadzili wesela i imprezy już w latach 90-tych.

Nasze doświadczenie, wiedza, umiejętności oraz sprzęt sprawiają, że na rynku weselnym oraz rozrywkowym istniejemy od kilkunastu lat. Mamy duże możliwości, nieograniczony repertuar, sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie bardzo wysokiej klasy, a także kilkunastoletnie doświadczenie. Każde wesele oraz imprezę od początku do końca prowadzimy NA TRZEŹWO, co wyróżnia nas spośród konkurencji.

Zaplecze sprzętowe, oświetlenie oraz ilość doświadczonego personelu pozwala całemu DJ Łysy Team na poprowadzenie kilkunastu imprez w ciągu jednego wieczora.

Nasze doświadczenie oraz wysoka jakość świadczonych usług sprawia, że nasi klienci współpracują z nami już od wielu lat – z wieloma firmami jesteśmy związani od kilkunastu lat. Nasz klient wie, że zawsze może na nas liczyć, nigdy nie ma sytuacji, żeby musiał szukać oprawy muzycznej na własną rękę.

Właściciel firmy – DJ Łysy

Nad wszystkim czuwa właściciel oraz menedżer firmy – Piotr Chrobak, znany jako DJ Łysy.

To człowiek, który jako pierwszy ma kontakt z klientem, to do niego zwracają się Młode Pary oraz firmy. On dysponuje zespołem oraz przyjmuje zlecenia. To człowiek orkiestra. Jest na rynku od roku 1995 i cały czas dba o rozwój oraz wizerunek firmy, dobierając sobie zaufany, a także doświadczony personel. Firma stale się rozwija, mamy coraz więcej sprzętu, coraz więcej klientów, a co za tym idzie coraz więcej zleceń. Dlatego zrodził się pomysł na stworzenie grupy fachowców, aby klientowi zapewnić profesjonalny zespół i aby klient nie został odesłany z kwitkiem. U nas zawsze znajdziemy DJa wodzireja na każdą imprezę w każdym terminie.

Każdy z DJ Łysy Team ma na swoim koncie setki wesel oraz imprez. Dlatego nasi klienci bardzo często korzystają z naszych usług, wracają do nas i polecając nasze usługi innym. To lata pracy, zdobyte doświadczenie i profesjonalizm oraz sprzęt, na jakim pracujemy, gwarantują klientowi najwyższą jakość usług.

Dla nas najważniejszy jest klient. Chętnie służymy pomocą oraz doradzimy w wielu kwestiach. Na nas po prostu zawsze można liczyć.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...