Piotr Chrobak

Nazywam się Piotr Chrobak, znany też jestem jako DJ Łysy. W branży działam od roku 1992. Mówi się, że kto kocha swoją pracę, ten nie pracuje. Tak właśnie jest w moim przypadku. Już jako nastolatek prowadziłem dyskoteki szkolne, a w roku 1995 poprowadziłem swoje pierwsze wesele, mając zaledwie siedemnaście lat. Do dnia dzisiejszego na swoim koncie mam ponad 500 poprowadzonych wesel oraz tysiące różnego rodzaju przyjęć, imprez oraz eventów.

Jeżeli szukacie profesjonalisty, który poprowadzi Wasze wesele lub imprezę na najwyższym poziomie, trafiliście bardzo dobrze. Mój teren działania to głównie Zakopane, Nowy Targ, Rabka, inaczej mówiąc całe Podhale. Zdarzało mi się również prowadzić wesela w Krakowie, w Nowym Sączu, Tarnowie, czy innych pobliskich miejscowościach. Dojadę wszędzie tam, gdzie trzeba rozkręcić najlepszą imprezę, nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Piotr Chrobak, znany jako Dj Łysy, nie pracuje, ponieważ robi to, co kocha.

Piotr Chrobak DJ

Przez 4 lata byłem także rezydentem najlepszego klubu muzycznego w Nowym Targu „Dudek”, gdzie grało się tylko bardzo dobrą, ambitną muzykę. To była dla mnie najlepsza szkoła, jeśli chodzi o poznanie największych przebojów lat 60, 70 i 80. Dzięki temu dzisiaj wiem, jaki repertuar świetnie sprawdzi się na każdym weselu, czy też evencie. Muzyka z „tamtych” lat jest po prostu nieśmiertelna i dobrze się przy niej bawią wszystkie pokolenia.

Już jako nastolatek, wiedziałem, że wesela prowadzone przeze mnie będą wyjątkowe i nietuzinkowe. Królować na nich będą największe światowe przeboje, a parkiet będzie do rana pełen rozbawionych, roztańczonych oraz zachwyconych gości. I dokładnie tak jest. Mój klient stawia na wysoką jakość świadczonych przeze mnie usług, ale przede wszystkim liczy się dla niego muzyka, którą „serwuję” gościom podczas wesel.

Pracuję tylko na sprzęcie najwyższej klasy. Profesjonalne nagłośnienie oraz niesamowite efekty świetlne sprawią, że Wasze wesele w Zakopanem zamienię w najlepszą imprezę, na jakiej Wy oraz Wasi goście kiedykolwiek się znaleźliście.

Zapraszam!

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...