DJ i saksofonista na wesele

Jako profesjonalista i fachowiec obserwuję trendy oraz wszelkie nowinki na rynku, w tym w branży ślubnej. Zauważyłem, że bardzo modny, a także popularny w ostatnim czasie stał się duet DJ i saksofonista na wesele. Ponieważ chcę wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, w mojej głowie zrodził się pomysł wprowadzenia takiego elementu do swojej oferty. Nie musiałem długo szukać. Jednym z moich dobrych znajomych jest bowiem Marcin Musiak, saksofonista oraz dyrygent nowotarskiej orkiestry, prawdziwy “człowiek orkiestra”.

DJ i saksofonista na wesele

Zaproponowałem Marcinowi współpracę, na co zgodził się on bez wahania. Od tej pory spotykamy się na próbach, wymieniamy się doświadczeniami i wspólnie dążymy do tego, aby nasz klient mógł skorzystać z usług na najwyższym poziomie. Zależy nam na perfekcyjnym zgraniu i współpracy, która później widać na parkiecie. Podczas prób razem świetnie się bawimy, ale też ciężko pracujemy. Chcemy, by zgromadzeni goście byli pod naprawdę wielkim wrażeniem naszego duetu.

Marcin to, tak samo jak ja, człowiek z pasją. Dlatego właśnie cały czas się rozwija, a jego głowa jest pełna pomysłów. Współpraca z nim wniosła nową jakość do moich usług i pozwoliła jeszcze bardziej zachwycać gości.

DJ i saksofonista na wesele – klimat nie do podrobienia

Jako duet DJ i saksofonista na wesele mamy na koncie kilka wspólnych wesel, na których zauważyliśmy, jak wielkie wrażenie robi na gościach weselnych nasz duet. Przeboje, które serwuję gościom, w połączeniu z saksofonem na żywo dają niesamowity efekt. Klimat, który daje muzyka na żywo, świetnie działa jako uzupełnienie puszczanych przeze mnie kawałków.

DJ i saksofonista wesele

Zdecydowanie uważam, że współpraca z saksofonistą to bardzo dobra decyzja. Naprawdę warto łączyć puszczane kawałki z muzyką na żywo. Dlatego też rozwijam się i szukam nowych rozwiązań specjalnie dla Was. Zależy mi, aby klient, który decyduje się na moje usługi, miał świadomość, że jest dla mnie wyjątkowy. Tak traktuję każdego klienta, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Jeżeli szukacie duetu DJ i saksofonista na wesele serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...