DJ na wesele Nowy Sącz – DJ Wodzirej

Klimat gór jest nie do podrobienia. Wiem o tym najlepiej, ponieważ jako DJ na wesele Nowy Sącz od ponad 25 lat prowadzę wesela i inne eventy na Podhalu. Obszar mojego działania jest szeroki. Są to Zakopane, Nowy Targ, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Rabka, Kraków, ale nie tylko. Dojeżdżam wszędzie, gdzie potrzeba rozkręcić dobrą imprezę. Najbardziej jednak kocham góry, skąd pochodzę oraz ich atmosferę, piękne widoki i życzliwość mieszkańców. Bez wahania i z czystym sumieniem poleciłbym każdemu góry jako miejsce na wesele.

DJ na wesele Nowy Sącz

Jednym z wielu pięknych górskich miast jest Nowy Sącz. Leży on w płaskim dnie Kotliny Sądeckiej, w widłach rzek oraz u podnóża górskich masywów. Ma w sobie to, za co kocham górskie miejscowości i ich krajobrazy. Nie trzeba daleko iść, aby zaczął roztaczać się przed nami piękny widok. Miejsca takie aż proszą się o ślub plenerowy, ale także o fajną zabawę weselną. Wesele natomiast nie może się odbyć bez odpowiedniej oprawy muzycznej, którą zapewni DJ Wodzirej Piotr Chrobak.

Nowy Sącz DJ na wesele

Profesjonalny i rzetelny DJ na wesele Nowy Sącz

Już ponad ćwierć wieku minęło od pierwszej poprowadzonej przeze mnie imprezy. Od tego czasu rozwinąłem się i udoskonaliłem umiejętności, nie tracąc przy tym pasji do pracy. Wciąż kocham to, co robię, ale staram się też rozwijać i być na bieżąco z trendami. Wprowadzam do oferty dekoracje, efekty świetlne, popularny ostatnio ciężki dym i inne nowinki. Przy tym nie zapominam, że najważniejsza jest muzyka i gram takie kawałki, przy których bawią się goście z całego świata i w każdym wieku. Jako DJ na wesele Nowy Sącz na pewno Was nie zawiodę.

Nowy Sącz i inne miejscowości w górach to magiczne miejsca z jedynym w swoim rodzaju klimatem. Prowadzę wesela w różnych miejscach, ale zawsze najbardziej lubię wracać na Podhale. Zorganizujcie właśnie tutaj swój wymarzony ślub, a zapewnicie sobie i swoim gościom niezapomniane wrażenia.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...