DJ na wesele Limanowa – DJ Wodzirej

Piękne, malownicze pejzaże, góry doliny i górskie potoki, a gdzieniegdzie góralskie karczmy z pysznym jedzeniem, oferowanym przez gościnnych górali... Chciałbyś, by stało się to też Twoim udziałem? Zorganizuj swój ślub i wesele w Limanowej, pięknej beskidzkiej miejscowości. Jako DJ na wesele Limanowa prowadziłem imprezy tam, a także w pobliskich miejscowościach, takich jak: Zakopane, Nowy Targ, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Rabka, Kraków. Każda impreza była inna i wszystkie miały swój charakter, jednak łączyło je jedno – zadowolenie gości. Pragnę wciąż się rozwijać i prowadzić jeszcze więcej góralskich wesel, dzieląc się moją pasją z innymi.

DJ na wesele Limanowa

Limanowa to miasto położone w Beskidzie Wyspowym, w kotlinie górskiej u zbiegu kilku potoków. Wspaniały ślub można tu zorganizować latem i zimą, ponieważ górska sceneria prezentuje się niezmiennie pięknie. Na jednej z polan można też wziąć ślub plenerowy na łonie natury. Zdjęcia i filmy z takiej uroczystości wyjdą z pewnością piękne, a po wszystkim pozostanie udać się na przyjęcie weselne, na którym zagra DJ Łysy, Wasz DJ na wesele Limanowa.

Limanowa DJ na wesele

DJ na wesele Limanowa rozkręci każde przyjęcie

Kiedy jestem w pracy, prawie nie czuję, że pracuję, ponieważ uwielbiam prowadzić wesela. Swoją przygodę zaczynałem już jako nastolatek od prowadzenia szkolnych dyskotek. Mam więc doświadczenie, a jednocześnie jestem po prostu fajnym chłopakiem z gór. Znam więc ich klimat i wiem, w jakim stylu najlepiej poprowadzić tu imprezę. Dzień Waszego ślubu i noc wesela będą najlepszymi chwilami w życiu. Staram się też ciągle udoskonalać warsztat i poszerzać ofertę. Prowadzę też imprezy kulturalnie, na poziomie, a jednocześnie dostarczając rozrywki. Każde przyjęcie weselne to dla mnie priorytetowy projekt wymagający 100% zaangażowania.

Zapraszam wszystkich do Limanowej, gdzie jako DJ Wodzirej poprowadzę niezapomniane wesele. Wszyscy Wasi goście będą zachwyceni wspaniałą, górską atmosferą i zapragną wracać do tego pięknego miejsca. Jako profesjonalny DJ na wesele Limanowa postaram się o to, aby wszyscy bawili się wyśmienicie, a Para Młoda była wprost zachwycona weselem.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...